Odeonbet Para İşlemleri / Limitleri

Odeonbet’de bahiste bulunmak için hesabınızda paranızın olması gerekiyor. Eğer hesabınızda paranız yoksa anında para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ana sayfada bulunan kasa sekmesine tıkladıktan sonra para yatırma menüsünü göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra Odeonbet hesabınıza para yatırma işlemi sırasında kullanacağınız para yatırma seçeneklerini göreceksiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemeler bir süre öncesine kadar geçerli değildi. Artık kredi kartınızı kullanarak da hesabınıza paranızı yatırabilirsiniz. Bu işlem sırasında kartın üzerinde bulunan bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Verilen para yatırma seçeneklerinin yanında alt ve üst para yatırma limitlerini göreceksiniz. Para yatıracağınız sırada bu limitlere uymanız gerekiyor. Kredi kartıyla yapılan para işlemlerinde hiçbir ücret alınmadan paranız anında hesabınıza yatırılacaktır.

Odeonbet hesabınıza para yatırma işlemi sırasında banka havalesini de tercih edebilirsiniz. Banka havalesini hesabına daha yüksek miktarlarda para yatırmak isteyen üyeler tercih etmektedir. Bu yöntemi kullanarak hesabınıza para yatırmak istediğiniz de alt limit olarak 2.000 liraya kadar para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Maksimum limit alanındaysa sizlere bir sınır konulmamıştır. Bu kadar yükse miktarda para yatırmanıza rağmen sizlerden komisyon ücreti alınmayacaktır. Böylelikle paranızı hem hızlı hem de masrafsız bir şekilde hesabınıza yatırmış olacaksınız.

Odeonbet hesabınızda bulunan paranızı dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Kredi kartı ve banka havalesi gibi çeşitli para çekme seçenekleri bulunmaktadır. Gerekli limitler çerçevesinde hesabınızda bulunan paranızı kısa bir sürede çekebileceksiniz.