Tempobet Para İşlemleri

Tempobet hesabınıza paranızı her zaman anında yatırabileceksiniz. Ana sayfada bulunan para yatırma sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza para yatırma seçenekleri açılacaktır. Kredi kartı, banka havalesi ve Ukash para yatırma seçenekleriniz arasında bulunmaktadır. Kredi kartıyla para yatırma işlemi sırasında kartın üzerinde bulunan bilgileri girmeniz gerekiyor. Verdiğiniz bilgiler her zaman güven içinde saklanacaktır. Son olarak kartınızla para yatırmak istediğiniz limiti giriyorsunuz. Para yatırma seçeneklerini kullanırken belirlenen limitlere uymalısınız. Kredi kartı için belirlenen alt limit 30 liradır. Hesabına daha fazla para yatırmak isteyen üyeler için maksimum limit 3.500 lira olarak belirlenmiştir.

Tempobet90’a para yatırma seçenekleri arasında cep bankacılığı da tercih edebileceğiniz diğer bir seçenektir. Bu şekilde paranızı yatırabilmeniz için anlaşmalı olan bankalardan birinde hesabınız olması gerekmektedir. Para yatırma sayfasında hangi bankaların olduğunu görebilirsiniz. Cep bankacılığı ile hesabınıza yatırabileceğiniz alt limit 30 lira olarak belirlenmiştir. Hesabına daha yüksek miktarda para yatırmak isteyen üyeler için maksimum para yatırma limiti de 3.500 liradır.

Ukash, Neteller ve Speedcard’da hesabınıza paranızı yatırırken tercih edebileceğiniz güvenli para yatırma seçenekleridir. Her üç yöntem için de para yatırma alt limiti 20 lira olarak belirlenmiştir. Speedcard ile paranızı yatırırken maksimum limit 15.000 lira Neteller ile paranızı yatırırken de maksimum para yatırma limiti 4.000 lira olarak ayarlanmıştır. Gereken limitler arasında paranızı her zaman ücretsiz bir şekilde yatırabilirsiniz.